STP11NM60FD
Numărul produsului DigiKey
497-3180-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STP11NM60FD
Descriere
MOSFET N-CH 600V 11A TO220AB
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 600 V 11A (Tc) 160W (Tc) Orificiu străpuns TO-220
Modele EDA/CAD
STP11NM60FD Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
40 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
900 pF @ 25 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
160W (Tc)
600 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
450mOhm la 5,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 250µA