STP100N6F7
Numărul produsului DigiKey
497-15888-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STP100N6F7
Descriere
MOSFET N-CH 60V 100A TO220
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 100A (Tc) 125W (Tc) Orificiu străpuns TO-220
Modele EDA/CAD
STP100N6F7 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
30 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1980 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
125W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
5,6mOhm la 50A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA