STP100N10F7
Numărul produsului DigiKey
497-13550-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STP100N10F7
Descriere
MOSFET N CH 100V 80A TO-220
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 80A (Tc) 150W (Tc) Orificiu străpuns TO-220
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STP100N10F7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
61 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4369 pF @ 50 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
150W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
8mOhm la 40A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 250µA