STLQ015M25R
Numărul produsului DigiKey
497-16118-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16118-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16118-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STLQ015M25R
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
STLQ015M25R Modele
Curent - În repaus (Iq)
1.7 µA
Curent - Alimentare (Max)
2.4 µA
PSRR
40dB – 15dB (1kHz – 100kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 150mA