STL90N6F7
Numărul produsului DigiKey
497-15913-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15913-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15913-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STL90N6F7
Descriere
MOSFET N-CH 60V 90A POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
22 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 90A (Tc) 4,8W (Ta), 94W (Tc) Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6)
Modele EDA/CAD
STL90N6F7 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
25 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1600 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
4,8W (Ta), 94W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
175°C (TJ)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (5x6)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
5,4mOhm la 10,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA