STL130N8F7
Numărul produsului DigiKey
497-13965-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-13965-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-13965-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STL130N8F7
Descriere
MOSFET N-CH 80V 130A POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
17 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 130A (Tc) 135W (Tc) Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
96 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
6340 pF @ 40 V
Disipare putere (Max)
135W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (5x6)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
3,6mOhm la 13A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 250µA