STL120N8F7
Numărul produsului DigiKey
497-16116-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16116-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16116-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STL120N8F7
Descriere
MOSFET N-CH 80V 120A POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 80 V 120A (Tc) 4,8W (Ta), 140W (Tc) Montare pe suprafață PowerFlat™ (5x6)
Modele EDA/CAD
STL120N8F7 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
60 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4570 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
4,8W (Ta), 140W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
80 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFlat™ (5x6)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4,4mOhm la 11,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA