STGW30H65FB
Numărul produsului DigiKey
497-14467-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STGW30H65FB
Descriere
IGBT TRENCH FS 650V 30A TO-247
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
IGBT Trench Field Stop 650 V 30 A 260 W Orificiu străpuns TO-247
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STGW30H65FB Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Energie de comutare
151µJ (pornit), 293µJ (oprit)
Producător
STMicroelectronics
Tip intrare
Standard
Ambalaj
Tub
Încărcare poartă
149 nC
Stare piesă
Activ
Td (pornit/oprit) la 25°C
37ns/146ns
Tip IGBT
Trench Field Stop
Condiție de testare
400V, 30A, 10Ohm, 15V
Tensiune - Străpungere emițător colector (Max)
650 V
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Curent - Colector (Ic) (Max)
30 A
Tip montare
Orificiu străpuns
Curent - Colector cu impulsuri (Icm)
120 A
Pachet/cutie
TO-247-3
Vce(on) (Max) la Vge, Ic
2V la 15V, 30A
Pachet dispozitiv furnizor
TO-247
Putere - Max
260 W