STFI15N95K5
Numărul produsului DigiKey
497-17092-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STFI15N95K5
Descriere
MOSFET N-CH 950V 7.5A I2PAKFP
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 950 V 7,5A (Ta) 30W Orificiu străpuns TO-281 (I2PAKFP)
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
30 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±30V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
855 pF @ 10 V
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
30W
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
950 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-281 (I2PAKFP)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
500mOhm la 5,5A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 100µA