STF14NM50N
Numărul produsului DigiKey
497-12569-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STF14NM50N
Descriere
MOSFET N-CH 500V 12A TO220FP
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 500 V 12A (Tc) 25W (Tc) Orificiu străpuns TO-220FP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STF14NM50N Modele
Atributele produsului
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
27 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±25V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
816 pF @ 50 V
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
25W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
500 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FP
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
320mOhm la 6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 100µA