STF100N6F7
Numărul produsului DigiKey
497-15884-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STF100N6F7
Descriere
MOSFET N-CH 60V 46A TO220FP
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 46A (Tc) 25W (Tc) Orificiu străpuns TO-220FP
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STF100N6F7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
30 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
1980 pF @ 25 V
Ambalaj
Tub
Caracteristică FET
Stare piesă
Ultima ocazie de cumpărare
Disipare putere (Max)
25W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-220FP
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
5,6mOhm la 23A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA