STEVAL-ISA055V2
Numărul produsului DigiKey
497-8220-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STEVAL-ISA055V2
Descriere
EVAL BOARD FOR ST1S12
Referință client
Descriere detaliată
ST1S12 - c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Curent - Ieșire
700mA
Tensiune - Intrare
2,5V – 5,5V
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Inactual
Frecvență - Comutare
1,7MHz
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
ST1S12
Tensiune - Ieșire
3,3V