STEVAL-ISA055V1
Numărul produsului DigiKey
497-8219-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
STEVAL-ISA055V1
Descriere
EVAL BOARD FOR ST1S12
Termen de livrare standard al producătorului
99 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
ST1S12 - c.c./c.c., Reducere tensiune 1 ieșire neizolată Placă de evaluare ieșiri
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
700mA
Producător
STMicroelectronics
Tensiune - Intrare
2,5V – 5,5V
Ambalaj
Cutie
Topologie regulator
Coborâre
Stare piesă
Activ
Frecvență - Comutare
1,7MHz
Destinație principală
c.c./c.c., Reducere tensiune
Conținut
Placă (plăci)
Ieșiri și tip
1 ieșire neizolată
IC/piesă utilizată
ST1S12
Putere - Ieșire
Notă
Tensiune - Ieșire
1,2V