STD40P8F6AG
Numărul produsului DigiKey
497-STD40P8F6AGTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-STD40P8F6AGCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-STD40P8F6AGDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STD40P8F6AG
Descriere
MOSFET P-CH 80V DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal P 80 V 40A (Tc) 100W (Tc) Montare pe suprafață TO-252 (DPAK)
Modele EDA/CAD
STD40P8F6AG Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Vgs (Max)
±20V
Prod.
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4112 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
100W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
80 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
10V
Pachet dispozitiv furnizor
TO-252 (DPAK)
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
28mOhm la 20A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4V la 250µA
Număr produs de bază
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
73 nC @ 10 V