STD12NF06LT4
Numărul produsului DigiKey
497-2487-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-2487-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-2487-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STD12NF06LT4
Descriere
MOSFET N-CH 60V 12A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 60 V 12A (Tc) 42,8W (Tc) Montare pe suprafață DPAK
Modele EDA/CAD
STD12NF06LT4 Modele
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
10 nC @ 5 V
Prod.
Vgs (Max)
±16V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
350 pF @ 25 V
Disipare putere (Max)
42,8W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Automobile
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
60 V
Calificare
AEC-Q101
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
5V, 10V
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
100mOhm la 6A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
2V la 250µA