STD100N10F7
Numărul produsului DigiKey
497-13548-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-13548-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-13548-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
STD100N10F7
Descriere
MOSFET N CH 100V 80A DPAK
Termen de livrare standard al producătorului
16 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 100 V 80A (Tc) 120W (Tc) Montare pe suprafață DPAK
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
STD100N10F7 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
61 nC @ 10 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
4369 pF @ 50 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Caracteristică FET
Stare piesă
Activ
Disipare putere (Max)
120W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
100 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
10V
Pachet dispozitiv furnizor
DPAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
8mOhm la 40A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
4,5V la 250µA