STBB2J29-R
Numărul produsului DigiKey
497-13215-2-ND - Bandă și mosor (TR)
Producător
Numărul produsului producătorului
STBB2J29-R
Descriere
IC REG BUCK BST PROG 20FLIPCHIP
Referință client
Descriere detaliată
Coborâre-ridicare CI regulator comutare Pozitiv Programabil 2,9V, 3,4V 1 Ieșire 800mA 20-UFBGA, FCBGA
Modele EDA/CAD
STBB2J29-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
Prod.
Tensiune - Ieșire (Max)
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Curent - Ieșire
Stare piesă
Inactual
Frecvență - Comutare
2,5MHz
Funcție
Reductor/Transformare ridicătoare de tensiune
Redresor sincron
Da
Configurație ieșire
Pozitiv
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C (TA)
Topologie
Tip montare
Montare pe suprafață
Tip ieșire
Pachet/cutie
Număr de ieșiri
1
Pachet dispozitiv furnizor
20-Flip-Chip (2,1x1,8)
Tensiune - Intrare (Min)
2,4V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V