STB80NF03L-04T4
Numărul produsului DigiKey
497-7952-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7952-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
Producător
Numărul produsului producătorului
STB80NF03L-04T4
Descriere
MOSFET N-CH 30V 80A D2PAK
Referință client
Descriere detaliată
Canal-N 30 V 80A (Tc) 300W (Tc) Montare pe suprafață D2PAK
Modele EDA/CAD
STB80NF03L-04T4 Modele
Categorie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
110 nC @ 4.5 V
Prod.
Vgs (Max)
±20V
Serie
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
5500 pF @ 25 V
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Caracteristică FET
Stare piesă
Inactual
Disipare putere (Max)
300W (Tc)
Tip FET
Temperatură de funcționare
-60°C – 175°C (TJ)
Tehnologie
Grad
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
30 V
Calificare
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune acționare (Max Rds pornit, Min Rds pornit)
4,5V, 10V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
4mOhm la 40A, 10V
Pachet/cutie
Vgs(th) (Max) la Id
1V la 250µA