STB100N6F7 nu mai este pe stoc și poate fi inclus în comenzi în așteptare.
Produse înlocuitoare disponibile:
Similar
Renesas Electronics Corporation
În stoc: 1.305
Fișă de date
Similar
Nexperia USA Inc.
În stoc: 1.848
Fișă de date
onsemi
Infineon Technologies
În stoc: 1
Infineon Technologies
În stoc: 232
Canal-N 60 V 100A (Tc) 125W (Tc) Montare pe suprafață TO-263 (D2PAK)