ST25DV02K-W1R8S3
Numărul produsului DigiKey
497-18178-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-18178-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-18178-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
ST25DV02K-W1R8S3
Descriere
IC RFID TRANSP 13.56MHZ 8SO
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Transponder RFID IC 13,56MHz ISO 15693, NFC PWM 1,8V – 5,5V 8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
ST25DV02K-W1R8S3 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Interfață
PWM
Producător
STMicroelectronics
Tensiune - Alimentare
1,8V – 5,5V
Serie
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Tip montare
Montare pe suprafață
Stare piesă
Activ
Pachet/cutie
8-SOIC (0,154", 3,90mm lățime)
Tip
Transponder RFID
Pachet dispozitiv furnizor
8-SOIC
Frecvență
13,56MHz