SPSGRFC-433
Numărul produsului DigiKey
497-17202-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
SPSGRFC-433
Descriere
RF TXRX MODULE U.FL SMD
Referință client
Descriere detaliată
– – Modul emițător-receptor 433MHz Antena nu este inclusă, U.FL Montare pe suprafață
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Interfețe în serie
SPI
Prod.
Tip antenă
Antena nu este inclusă, U.FL
Ambalaj
Tavă
IC/piesă utilizată
SPIRIT1
Stare piesă
Inactual
Dimensiune program
Programabil la DigiKey
Neverificat
Tensiune - Alimentare
1,8V – 3,6V
Familie/Standard RF
Curent - Recepție
10mA
Protocol
Curent - Transmisie
22mA
Modulație
2FSK, ASK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Tip montare
Montare pe suprafață
Frecvență
433MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 85°C