SMP100MC-400
Numărul produsului DigiKey
497-5001-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5001-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5001-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMP100MC-400
Descriere
THYRISTOR 400V 300A DO-214AA
Termen de livrare standard al producătorului
15 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
400V Stare oprită 300 A Tiristor TVS Ipp DO-214AA, SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMP100MC-400 Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
100 A
Producător
STMicroelectronics
Curent - Menținere (Ih)
150 mA
Serie
Număr de elemente
1
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Capacitanță
30pF
Stare piesă
Activ
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Conturnare
530V
Pachet/cutie
DO-214AA, SMB
Tensiune - Stare închisă
400V
Pachet dispozitiv furnizor
SMB
Curent - Impuls maxim (8/20 µs)
300 A