SMC50J64CA
Numărul produsului DigiKey
497-SMC50J64CATR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-SMC50J64CACT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-SMC50J64CADKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMC50J64CA
Descriere
TVS DIODE 64VWM 103VC SMC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
103V Clemă 47A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMC
Modele EDA/CAD
SMC50J64CA Modele
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
47A
Prod.
Putere - Impuls maxim
5000W (5kW)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
64V (max.)
Tensiune - Străpungere (Min)
71,1V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
103V