SMBJ30A-TR
Numărul produsului DigiKey
497-7452-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7452-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-7452-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMBJ30A-TR
Descriere
TVS DIODE 30VWM 48.4VC SMB
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
48,4V Clemă 13A Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMB
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMBJ30A-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
13A
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 150°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
30V
Tensiune - Străpungere (Min)
33,3V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
48,4V