SMA6J70CA-TR
Numărul produsului DigiKey
497-5947-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5947-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5947-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA6J70CA-TR
Descriere
TVS DIODE 70VWM 120VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
120V Clemă 27A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMA6J70CA-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
27A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale bidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
70V
Tensiune - Străpungere (Min)
77,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
120V