SMA6J15A-TR
Numărul produsului DigiKey
497-5921-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-5921-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-5921-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SMA6J15A-TR
Descriere
TVS DIODE 15VWM 27.7VC DO214AC
Termen de livrare standard al producătorului
13 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
27,7V Clemă 123A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață DO-214AC (SMA)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SMA6J15A-TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
123A (8/20µs)
Prod.
Putere - Impuls maxim
600W
Temperatură de funcționare
-55°C – 175°C (TJ)
Canale unidirecționale
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
15V
Tensiune - Străpungere (Min)
16,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
27,7V