SM15T39CAY
Numărul produsului DigiKey
497-10793-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10793-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10793-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM15T39CAY
Descriere
TVS DIODE 33.3VWM 69.7VC SMC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
69,7V Clemă 143A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM15T39CAY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale bidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
33,3V
Tensiune - Străpungere (Min)
37,1V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
69,7V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
143A (8/20µs)