SM15T33CAY | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | SM15T33CAY |
Descriere | TVS DIODE 28.2VWM 59VC SMC |
Termen de livrare standard al producătorului | 21 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | 59V Clemă 169A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMC |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | SM15T33CAY Modele |
Categorie | Putere - Impuls maxim 1500W (1,5kW) |
Prod. | Protecție linie electrică Nu |
Serie | Aplicații – |
Ambalaj Bandă și mosor (TR) Bandă tăiată la lungime (CT) Digi-Reel® | Capacitanță la frecvență – |
Stare piesă Activ | Temperatură de funcționare -40°C – 150°C (TJ) |
Tip Zener | Grad Automobile |
Canale bidirecționale 1 | Calificare AEC-Q101 |
Tensiune - Maximă inversă (tipică) 28,2V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Străpungere (Min) 31,4V | Pachet/cutie DO-214AB, SMC |
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp 59V | Pachet dispozitiv furnizor |
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs) 169A (8/20µs) | Număr produs de bază |