SM15T24AY
Numărul produsului DigiKey
497-10788-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-10788-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-10788-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
SM15T24AY
Descriere
TVS DIODE 20.5VWM 42.8VC SMC
Termen de livrare standard al producătorului
21 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
42,8V Clemă 234A (8/20µs) Diodă TVS Ipp Montare pe suprafață SMC
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
SM15T24AY Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Putere - Impuls maxim
1500W (1,5kW)
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tip
Zener
Grad
Automobile
Canale unidirecționale
1
Calificare
AEC-Q101
Tensiune - Maximă inversă (tipică)
20,5V
Tensiune - Străpungere (Min)
22,8V
Tensiune - Fixare (Max) la Ipp
42,8V
Pachet dispozitiv furnizor
Curent - Impuls maxim (10/1000 µs)
234A (8/20µs)