PD55003L-E
Numărul produsului DigiKey
497-6472-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6472-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6472-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
PD55003L-E
Descriere
RF MOSFET LDMOS 12.5V POWERFLAT
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Mosfet RF 12.5 V 50 mA 500MHz 19dB 3W PowerFLAT™ (5x5)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PD55003L-E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Producător
STMicroelectronics
Valoare zgomot
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Test
50 mA
Stare piesă
Activ
Putere - Ieșire
3W
Tehnologie
LDMOS
Tensiune - Nominală
40 V
Frecvență
500MHz
Pachet/cutie
8-PowerVDFN
Amplificare
19dB
Pachet dispozitiv furnizor
PowerFLAT™ (5x5)
Tensiune - Test
12.5 V