PD55003-E
Numărul produsului DigiKey
497-5297-5-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
PD55003-E
Descriere
RF MOSFET LDMOS 12.5V POWERSO10
Termen de livrare standard al producătorului
23 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Mosfet RF 12.5 V 50 mA 500MHz 17dB 3W 10-PowerSO
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
PD55003-E Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Valoare nominală curent (Amp)
2,5A
Producător
STMicroelectronics
Valoare zgomot
Ambalaj
Tub
Curent - Test
50 mA
Stare piesă
Activ
Putere - Ieșire
3W
Tehnologie
LDMOS
Tensiune - Nominală
40 V
Frecvență
500MHz
Pachet/cutie
PowerSO-10 cu placă inferioară expusă
Amplificare
17dB
Pachet dispozitiv furnizor
10-PowerSO
Tensiune - Test
12.5 V