M1F45M12W2-1LA
Numărul produsului DigiKey
497-M1F45M12W2-1LA-ND
Producător
Numărul produsului producătorului
M1F45M12W2-1LA
Descriere
MOSFET 4N-CH 1200V ACEPACK DMT
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
Matrice MOSFET 1200V (1,2kV) 30A (Tc) – Orificiu străpuns
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
M1F45M12W2-1LA Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Categorie
Rds pornit (Max) la Id, Vgs
64mOhm la 20A, 18V
Producător
STMicroelectronics
Vgs(th) (Max) la Id
5V la 1mA
Serie
Încărcare poartă (Qg) (Max) la Vgs
100nC @ 18V
Ambalaj
Tub
Capacitanță intrare (Ciss) (Max) la Vds
2086pF @ 800V
Stare piesă
Activ
Putere - Max
Tehnologie
Silicon carbid (SiC)
Temperatură de funcționare
-40°C – 175°C (TJ)
Configurație
Canal 4N
Tip montare
Orificiu străpuns
Caracteristică FET
Pachet/cutie
Modul 32-PowerDIP (1,264", 32.10mm)
Tensiune de la consumator la sursă (Vdss)
1200V (1,2kV)
Pachet dispozitiv furnizor
ACEPACK DMT-32
Curent - Consum continuu (Id) la 25°C
30A (Tc)