LK112M33TR
Numărul produsului DigiKey
497-7807-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7807-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-7807-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LK112M33TR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LK112M33TR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
250 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (400Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-30°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
14V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 150mA