LDLN015PU33R
Numărul produsului DigiKey
497-15225-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15225-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15225-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDLN015PU33R
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 150MA 6-DFN
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 150mA 6-DFN (2x2)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LDLN015PU33R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
60 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
120 µA
Stare piesă
Inactual
PSRR
92dB – 50dB (1kHz – 100kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-UFDFN
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
6-DFN (2x2)
Cădere de tensiune (Max)
0,18V la 150mA