LDK715M33R
Numărul produsului DigiKey
497-17847-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17847-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17847-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDK715M33R
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 85MA SOT23-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 85mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LDK715M33R Modele
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
7 µA
Curent - Alimentare (Max)
8.5 µA
PSRR
57dB – 38dB (100kHz – 1kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
24V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Cădere de tensiune (Max)
1V la 85mA