LDK320AM120R
Numărul produsului DigiKey
497-18220-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-18220-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-18220-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDK320AM120R
Descriere
IC REG LINEAR 12V 200MA SOT23-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LDK320AM120R Modele
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
90 µA
Curent - Alimentare (Max)
100 µA
PSRR
88dB – 48dB (120Hz – 10kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
18V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
12V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 200mA