LDK220U33R
Numărul produsului DigiKey
497-17107-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17107-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17107-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDK220U33R
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 200MA SOT89
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-89
Modele EDA/CAD
LDK220U33R Modele
PSRR
55dB – 50dB (120Hz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet/cutie
TO-243AA
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-89
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 200mA