LDK220M25R
Numărul produsului DigiKey
497-15438-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-15438-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-15438-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDK220M25R
Descriere
IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LDK220M25R Modele
PSRR
55dB – 50dB (120Hz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,5V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 200mA