LDK220M25R | |
|---|---|
Producător | |
Numărul produsului producătorului | LDK220M25R |
Descriere | IC REG LINEAR 2.5V 200MA SOT23-5 |
Termen de livrare standard al producătorului | 24 săptămâni |
Referință client | |
Descriere detaliată | CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-23-5 |
Fișă de date | Fișă de date |
Modele EDA/CAD | LDK220M25R Modele |
Categorie | Curent - Ieșire |
Prod. | Curent - În repaus (Iq) 90 µA |
Stare piesă Activ | PSRR 55dB – 50dB (120Hz – 10kHz) |
Configurație ieșire | Funcții de control Activare |
Tip ieșire | Caracteristici de protecție Supracurent, Supra-temperatură |
Număr de regulatoare 1 | Temperatură de funcționare -40°C – 125°C |
Tensiune - Intrare (Max) 13,2V | Tip montare Montare pe suprafață |
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă) 2,5V | Pachet/cutie SC-74A, SOT-753 |
Tensiune - Ieșire (Max) – | Pachet dispozitiv furnizor SOT-23-5 |
Cădere de tensiune (Max) 0,35V la 200mA | Număr produs de bază |