LDK220C27R
Numărul produsului DigiKey
497-14820-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-14820-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-14820-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDK220C27R
Descriere
IC REG LIN 2.7V 200MA SOT-323-5
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 200mA SOT-323-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LDK220C27R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
90 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
100 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
55dB – 50dB (120Hz – 10kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
13,2V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
2,7V
Pachet/cutie
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-323-5
Cădere de tensiune (Max)
0,35V la 200mA