LDK130M33RY
Numărul produsului DigiKey
497-17800-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-17800-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-17800-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDK130M33RY
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT23-5
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Modele EDA/CAD
LDK130M33RY Modele
PSRR
55dB (120Hz – 10kHz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Cădere de tensiune (Max)
0,4V la 300mA