LDK130M10R
Numărul produsului DigiKey
497-14251-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-14251-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-14251-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDK130M10R
Descriere
IC REG LINEAR 1V 300MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 300mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LDK130M10R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - În repaus (Iq)
60 µA
Prod.
Curent - Alimentare (Max)
120 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
55dB (120Hz – 10kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Grad
Automobile
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Calificare
AEC-Q100
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Cădere de tensiune (Max)
0,4V la 300mA