LDK120M-R
Numărul produsului DigiKey
497-13501-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-13501-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-13501-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDK120M-R
Descriere
IC REG LIN POS ADJ 200MA SOT23-5
Termen de livrare standard al producătorului
24 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Reglabil 1 Ieșire 200mA SOT-23-5
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LDK120M-R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
60 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
Curent - Alimentare (Max)
100 µA
Stare piesă
Activ
PSRR
55dB (120Hz – 10kHz)
Configurație ieșire
Funcții de control
Activare
Tip ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Număr de regulatoare
1
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
5,5V
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
0,8V
Pachet/cutie
SC-74A, SOT-753
Tensiune - Ieșire (Max)
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-23-5
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 200mA