LDFM33PVR
Numărul produsului DigiKey
497-16893-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-16893-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16893-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LDFM33PVR
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 500MA 6-DFN
Termen de livrare standard al producătorului
28 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA 6-DFN (2x2)
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LDFM33PVR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
800 µA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
60dB – 52dB (120Hz – 100kHz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Activare, Semnal Power Good
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură, Blocare subtensiune (UVLO)
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C (TJ)
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
16V
Pachet/cutie
Plăcuță expusă 6-VDFN
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
6-DFN (2x2)
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
0,3V la 500mA