LD1117S18CTR
Numărul produsului DigiKey
497-6868-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-6868-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-6868-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LD1117S18CTR
Descriere
IC REG LINEAR 1.8V 800MA SOT-223
Termen de livrare standard al producătorului
18 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 800mA SOT-223
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LD1117S18CTR Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
15V
Pachet/cutie
TO-261-4, TO-261AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
1,8V
Pachet dispozitiv furnizor
SOT-223
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,3V la 800mA