LD1085D2M33R
Numărul produsului DigiKey
497-3423-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-3423-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-3423-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
LD1085D2M33R
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 3A D2PAK-3
Termen de livrare standard al producătorului
14 săptămâni
Referință client
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 3A D2PAK-3
Fișă de date
 Fișă de date
Modele EDA/CAD
LD1085D2M33R Modele
Atributele produsului
Filtrați produsele similare
Afișați atributele goale
Categorie
Curent - Ieșire
Prod.
Curent - În repaus (Iq)
10 mA
Ambalaj
Bandă și mosor (TR)
Bandă tăiată la lungime (CT)
Digi-Reel®
PSRR
72dB (120Hz)
Stare piesă
Activ
Funcții de control
Configurație ieșire
Caracteristici de protecție
Supracurent, Supra-temperatură
Tip ieșire
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Număr de regulatoare
1
Tip montare
Montare pe suprafață
Tensiune - Intrare (Max)
30V
Pachet/cutie
TO-263-4, D2PAK (3 conductoare + lamelă), TO-263AA
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V
Pachet dispozitiv furnizor
D2PAK-3
Tensiune - Ieșire (Max)
Număr produs de bază
Cădere de tensiune (Max)
1,5V la 3A