L78M15ABDT-TR
Numărul produsului DigiKey
497-7772-2-ND - Bandă și mosor (TR)
497-7772-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-7772-6-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L78M15ABDT-TR
Descriere
IC REG LINEAR 15V 500MA DPAK
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 500mA DPAK
Modele EDA/CAD
L78M15ABDT-TR Modele
Curent - În repaus (Iq)
6 mA
PSRR
54dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
-40°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
35V
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
15V