L78L33ACZ-AP
Numărul produsului DigiKey
497-16175-1-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-16175-3-ND - Bandă și cutie (TB)
Producător
Numărul produsului producătorului
L78L33ACZ-AP
Descriere
IC REG LINEAR 3.3V 100MA TO92-3
Descriere detaliată
CI regulator tensiune liniar Pozitiv Fixat 1 Ieșire 100mA TO-92-3
Modele EDA/CAD
L78L33ACZ-AP Modele
Curent - În repaus (Iq)
5.5 mA
Ambalaj
Bandă tăiată la lungime (CT)
Bandă și cutie (TB)
Curent - Alimentare (Max)
6 mA
PSRR
49dB (120Hz)
Temperatură de funcționare
0°C – 125°C
Tensiune - Intrare (Max)
30V
Tip montare
Orificiu străpuns
Tensiune - Ieșire (Min/Fixă)
3,3V