L6983N50QTR
Numărul produsului DigiKey
497-L6983N50QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-L6983N50QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-L6983N50QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L6983N50QTR
Descriere
IC REG BUCK 5V 3A 16QFN
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 5V 1 Ieșire 3A Plăcuță expusă 16-WFQFN
Modele EDA/CAD
L6983N50QTR Modele
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
38V