L6983N33QTR
Numărul produsului DigiKey
497-L6983N33QTR-ND - Bandă și mosor (TR)
497-L6983N33QCT-ND - Bandă tăiată la lungime (CT)
497-L6983N33QDKR-ND - Digi-Reel®
Producător
Numărul produsului producătorului
L6983N33QTR
Descriere
IC REG BUCK 3.3V 3A 16QFN
Descriere detaliată
Coborâre CI regulator comutare Pozitiv Fixat 3,3V 1 Ieșire 3A Plăcuță expusă 16-WFQFN
Modele EDA/CAD
L6983N33QTR Modele
Frecvență - Comutare
200kHz – 2,2MHz
Temperatură de funcționare
-40°C – 150°C (TJ)
Tensiune - Intrare (Min)
3,5V
Număr produs de bază
Tensiune - Intrare (Max)
38V